Kedi Köpek Pansiyonu’na Hoş Geldiniz!

Kedi köpek pansiyonu, siz değerli hayvanseverlerin minik dostlarını ağırlamak için oluşturduğumuz konaklama alanlarıdır. Kedilere ve köpeklere ayrı ayrı, özel ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış olan yuvalarda kedi ve köpeğiniz mutlu siz ise rahat olabilirsiniz.

Köpekleriniz için, standartların üzerinde kafes boyutlarına sahip alanlar ayırıyoruz. Daha büyükler için ise, “VIP kafes” sistemimizde bol sunuyoruz.
Kedileriniz için, her biri sadece sizin kedinize özel “kedi odası” hizmetimiz ile kediniz hem korunaklı hem mutlu hemde bol egzersiz alanına sahip

Konaklayan minik dostunuzun veteriner gözetimi olmadan bir gün
geçirmek zorunda kalmasını ister miydiniz?
Biz istemezdik o yüzden veteriner gözetiminde
dostlarınız ile ilgileniyoruz.

 

 • Bazı hastalıklarda ve bir takım özel durumlarda, minik dostunuzun tedavisinin bir parçası olarak onu burada geçici olarak misafir etmemiz gerekebilir.
 • Sağlık sorunlarının haricinde, siz seyahate çıkarken veya herhangi bir sebeple minik dostunuzu bize emanet etmek isteyebilirsiniz. MediVet Veteriner Kliniği olarak biz, stres ve rahatsızlığın azaltılması durumunda, rahat bir psikolojide hastalıkların daha kolay tedavi edilebildiğini biliyoruz.
 • Minik dostunuzun sizden uzakta, bize emanet olduğu zamanlarda onu daha çok strese sokacak küçük soğuk kafeslerde tutmak yerine, daha büyük geniş yataklı, ısıtmalı kendisine özel kedi veya köpek odalarında misafir etmeyi tercih ediyoruz.
 • Bizde kaldığı sürede ona bahçede gezme imkanı, tüm köpek misafirlerimize günde iki kere dışarıda tasma ile gezme imkanı, sosyalizasyon odalarımızda anlaşabileceği arkadaşlarıyla günün belirli saatlerinde zaman geçirme imkanı sunuyoruz.
 • 3 katlı kliniğimizde; kedi ve köpekler birbirlerinden tamamen ayrı mekanlarda konaklama imkana sahip olduklarından birbirlerini görüp strese girmediklerinden kaldıkları mekanı sahiplenebiliyor, böylece daha huzurlu ve verimli zaman geçirebiliyor.
 • Tüm misafirlerimizi sizin marka tercihiniz doğrultusunda profesyonel ve kaliteli kuru mamalarla besliyoruz. Ayrıca, istediğiniz yiyecek malzemelerini getirmeniz durumunda mutfağımızda sizin tariflerinize göre minik dostumuza özel lezzetler hazırlayıp sunuyoruz.
 • Burada misafirimiz olarak kalan tüm minik dostlarımızın sağlığı açısından bütün aşılarının tamamlanmış ve son antiparaziter uygulamasının en geç 45 gün önce yapılmış olmasına büyük önem veriyoruz.
 • Ayrıca Minik Dostunuzu özel araçlarımızla evden alıp evinize teslim ediyoruz.

                  …..Kısacası, “O” nun sizin için ne kadar değerli olduğunu iyi biliyoruz….

Neden Medivet Kedi Köpek Pansiyonu?

Güvenilir

Kedi ve köpekleriniz 3 katlı merkezimizde güvende…

Hayvan Dostu

Amatör ruhuyla profesyonel olarak çalışıyoruz.

Profesyonel

Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile herşey kontrol altında

Hekim Gözetiminde

Veteriner hekim daima minik dostunuzun yanında.

Kedi Köpek Pansiyonumuzdan Görüntüler

Kedi Köpek Pansiyonu Yorumları

 • SABIRLI
  PROFESYONEL
  VE HAYVANSEVER.

  Kedim ile çok güzel ilgilendiler. Çok şükür kedim düzeldi ve sapasağlam. Ceren Hanım'a çok teşekkür ediyorum.
  Gökçe G.
 • GÜZEL BİR EKİP BAŞARILI HEKİMLER EN HIZLI SONUÇLAR

  İşini iyi yapan, kuralları belli ve sürprizlerle karşılaşmayacağınız bir klinik. Köpeğimi tedavi için getirdiğimde anlıyorum ki buranın sistemi  gayet iyi işliyor."
  Niyazi Ö.
 • GÜLERYÜZLÜ PERSONEL
  UZMAN VETERİNERLER
  GÜVENİLİR BİR ORTAM

  Ben İzmirliyim. Kedimle İstanbul'a geldiğimizde kendilerini tanıdım. Kedim ağzından sarı köpükler çıkardığında ne yapacağımı bilemedim daha sonra ise internet yorumları neticesinde burayı buldum. İyi ki bulmuşum. Çok güzel bir şekilde ilgilendiler, kedimi 2 gün tedavi ettiler ve sonuçta kedim gayet sağlıklı şekilde bana döndü. Otobüs biletim yandı ama Pamuş'a değer. :)"
  Tuğba Y.

Minik dostunuz bize emanet, şimdi rezervasyon yapın! Rezervasyon